FOR ENERGO Smart FOR ENERGO Smart
Organizátor


ABF, a.s.

Veletrh FOR ENERGO Smart

O současném směru energetiky a evropské vizi na ENERGO SUMMITu promluví paní Šestáková

Paní Lucie Šestáková je v současné době ředitelkou Odboru koordinace hospodářských politik EU při Úřadu vlády ČR.

 

Je absolventkou Vysoké školy ekonomické v Praze (hlavní obor evropská integrace a vedlejší obor turismus).

 

Před příchodem na Úřad vlády ČR pracovala devět let na Ministerstvu průmyslu a obchodu ČR mimo jiné jako ředitelka Odboru vnitřního trhu a služeb a poté pět let působila na Ministerstvu zahraničních věcí ČR na Stálém zastoupení České republiky při Evropské unii v Bruselu jako vedoucí Oddělení sektorových agend.

22.03.2017 15:41:36 více


Poprvé na veletrhu FOR ENERGO Smart - společnost S-POWER ENERGIES

Firma S-POWER ENERGIES působí na trhu od roku 2008. Do loňského roku nainstalovali více než 500 fotovoltaických elektráren o celkovém výkonu 3,5 MWp na střechách rodinných domů nebo komerčních objektů. Kromě České republiky působí také ve Velké Británii, kde nainstalovali více než 200 fotovoltaických elektráren o celkovém výkonu 1,4 MWp. Svým zákazníkům nabízí perfektní servis od prvotní konzultace, přes realizaci až po záruční a pozáruční servis. Jsou dovozcem vybraných technologií, které se jim osvědčily při instalacích. Protože nakupují přímo u výrobce, májí příznivé ceny. Najdete je na stánku se společností BOHEMIA ENERGY, se kterou navázaly strategické partnerství a společně přinášejí zákazníkům nejvýhodnější řešení na trhu zelené energie pro rodinné domy.

22.03.2017 14:32:36 více


Na ENERGO SUMMITU promluví v úvodním bloku předsedkyně Energetického regulačního úřadu

Ing. Alena Vitásková je předsedkyní Energetického regulačního úřadu od 1. srpna 2011. Značnou část své profesní kariéry pracovala na manažerských pozicích v oblasti plynárenství a energetiky. Alena Vitásková působila na funkci generální ředitelky a místopředsedkyně představenstva v Severomoravské plynárenské, jako předsedkyně představenstva a generální ředitelka společnosti RWE Transgas a také působila ve funkci předsedkyně představenstva Pražské teplárenské. Byla prezidentkou Klubu plynárenských podnikatelů České republiky.

20.03.2017 12:24:28 více


Všichni vystavovatelé se mohou již tradičně zúčastnit renomované soutěže GRAND PRIX

V soutěži GRAND PRIX zvítězí nejlepší exponát či technologie, přičemž odborná porota se zaměří hlavně na technické parametry, progresivní technologie, netradiční nápad, mimořádnou kvalitu za přijatelnou cenu, materiál, ekologické hledisko, energetickou úspornost i možnosti uplatnění na trhu. I letos bude předsedou odborné poroty Doc. Ing. Stanislav Maňas, CSc. z Fakulty stavební ČVUT v Praze.  Hodnocení přihlášených exponátů bude probíhat první den veletrhů, vítězné firmy budou vyhlášeny a obdrží ceny na společenském večeru, který se uskuteční ve čtvrtek 11. 5. 2017 v Kongresovém sálu přímo na výstavišti.

Nezapomeňte své exponáty do GRAND PRIX přihlásit do 31. března 2017.

Podrobné podmínky k účasti v soutěži GRAND PRIX jsou uvedeny v přihlášce.

15.03.2017 13:38:17 více


Mezi vystavujícími na veletrhu FOR ENERGO Smart můžete navštívit i stánek společnosti BOHEMIA ENERGY

Bohemia Energy vstoupila na český trh v roce 2005. Jako první alternativní dodavatel začala v roce 2006 nabízet elektřinu domácnostem, plyn pak o dva roky později. V současnosti je v segmentu domácností a malých až středních firem největším alternativním dodavatelem elektřiny a plynu v České republice.

 

Společnost Bohemia Energy tvoří společně se společnostmi Comfort Energy, Europe Easy Energy, X Energie a Slovakia Energy energetickou skupinu Bohemia Energy. S více než 1 000 000 zákazníků patří k největšímu uskupení alternativních dodavatelů energií na území České republiky a Slovenska.

13.03.2017 14:52:27 více


Registrace na ENERGO SUMMIT je již spuštěna - zajistěte si své místo včas

Nenechejte si ujít 3. ročník mezinárodního ENERGO SUMMITU. Klíčové otázky na témata SMART ENERGY a ELEKTROMOBILITY. Vrcholná událost energetického sektoru na mezinárodní úrovni, diskuse významných představitelů státu, firem a organizací o současném směřování energetiky. V publiku zasednou zejména ředitelé, jednatelé a členové představenstva největších, středních a malých firem, svazů a dalších subjektů z oboru energetiky. Registrujte se zde.

 

DATUM A MíSTO KONÁNÍ

11. 5. 2017 od 9:00 (registrace účastníků bude již od 8 hodin)

PVA EXPO PRAHA, Beranových 667, 199 00 Praha 9 Letňany

 

PRO TOP MANAGEMENT PRŮMYSLOVÝCH FIREM JE VSTUP ZDARMA!
Vzhledem k omezenému počtu doporučujeme si rezervovat místo včas.

 

KAŽDÝ ÚČASTNÍK OBDRŽÍ:

vstup na summit, konferenční materiály, občerstvení, 2 volné vstupenky na veletrh FOR ENERGO Smart 2017, přístup k el. sborníku přednášek.

 

Podmínkou účasti je včasné uhrazení registračního poplatku (u platících posluchačů). Podklady k platbě Vám budou zaslány odpovědním e-mailem po Vaší registraci. Po uhrazení částky obdržíte daňový doklad a elektronické vstupenky na veletrh
FOR ENERGO Smart 2017.

24.02.2017 13:10:55 více


Změna sídla společnosti ABF, a.s.

22.02.2017 10:14:20 více


Průmyslové veletrhy Praha doplní dynamický autosalon

Unikátní synergii veletrhu a autosalonu přinese ve dnech 10. – 12. května 2017 do areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech projekt časopisu FLEET firemní automobily. „Dynamický autosalon“ vytvoří prostor pro akční prezentaci vozidel. Návštěvníci veletrhu si tak mohou navíc objednat krátké testovací jízdy, prohlédnout širokou nabídku nejen automobilů, ale také doprovodných služeb, a to nejen pro fleetovou klientelu. Zástupci široké veřejnosti, kteří navštíví veletrh a současně přemýšlejí o nákupu vozu, budou mít unikátní možnost prohlédnout si, porovnat a vyzkoušet na jednom místě mimořádně širokou paletu značek a modelů. V rámci prezentovaných automobilek budou k vidění elektromobily a hybridy.

Originální formát akce se nevymezuje pouze prezentací značek obecně, ale slibuje také dostupnost konkrétních akčních vozů k okamžitému odběru

14.02.2017 09:17:19 více


Představujeme stálice veletrhu FOR ENERGO Smart

TOP INSTRUMENT nabízí kompletní řešení snímání tlaku, teploty a vlhkosti nejen v oboru VZT a TZB, ale i v celém spektru průmyslového snímání těchto procesních veličin. Jsou schopni nabídnout řešení nejen pro náročné aplikace v těžkých procesech, ale i přístroje s velmi příznivým poměrem cena/výkon pro výrobce koncových zařízení. A jejich tradiční spoluvystavovatel, firma EASYTHERM, která je dodavatelem zařízení pro průmyslové tepelné procesy jako je např. měřicí a regulační technika, polovodičové výkonové spínače, topná tělesa a snímače teploty a kompenzační vedení. Jejich produkty se uplatňují téměř ve všech průmyslových oborech, všude, kde se používá tepelné zpracování.

13.02.2017 15:20:18 více


Prohlášení společnosti ABF, a.s. k jednání podvodných firem

Společnost ABF, a.s. se distancuje od praktik firem Expo Guide, MULPOR Company S.A., FAIR Guide, Construct Data, které nabízejí uveřejnění firemních údajů v internetovém katalogu veletrhů a vystavovatelů. Ačkoliv nabídka na uveřejnění údajů v katalogu se prezentuje jako bezplatná, po vyplnění a odeslání údajů přijde klientovi faktura na úhradu bezmála 1 200 EUR za rok.   

 

Dále společnost  ABF, a.s. prohlašuje, že nikdy neudělila výše uvedeným společnostem souhlas k užívání či propagaci chráněných názvů či log veletrhů pořádaných ABF, a.s. a k oslovování jednotlivých vystavovatelů jménem pořadatele veletrhu.

11.02.2017 11:15:20 více
následující
TZB-info
TZB-info Poslanci mají výhrady k bruselskému energetickému balíčku ČMKBK v roce 2016: Konkurenční prostředí na burze se promítá do cen energií innogy na veletrhu Amper poprvé představí nabídku dobíječek pro elektromobily a nový bateriový systém pro fotovoltaiku Saúdové zvýší dodávky ropy do Číny, podpořili vládu v Jemenu Obce, města ale i ostatní mohou šetřit energii v budovách Další "šmejdi" u dveří
Závěrečná zpráva 2016-330

Facebook