FOR ENERGO Smart FOR ENERGO Smart
Organizátor


ABF, a.s.

Veletrh FOR ENERGO Smart

FOR JOBS - nabídka pracovních pozic v technických oborech poprvé na PRŮMYSLOVÝCH VELETRZÍCH PRAHA

FOR JOBS je zcela nový projekt v rámci PRŮMYSLOVÝCH VELETRHŮ PRAHA, který má za cíl propojit nabídku volných pracovních míst v technických oborech s cílovou skupinou odborných návštěvníků.
V tuzemské výrobě chybí techničtí pracovníci na všech pozicích. Na úrovni státního aparátu se hovoří o nutnosti změn nazvaných Vzdělávání či Práce 4.0. FOR JOBS nabídne přehled dostupných pracovních pozic a upozorní na složitosti soudobého pracovního trhu. Návštěvníci si tak mohou rozšířit nejen své vědomosti o nových technologiích, ale zvýšit povědomí o dalších kariérních příležitostech.

Mezi vystavovateli  této tematické výstavy se představí firmy z oborů strojírenství, automotiv, elektra, stejně jako státní správa – jako např. 2JCP, Continental Automotive Czech Repuglic , Hager Electro , Motorpal, PACOVSKÉ STROJÍRNY, VESKOM GROUP, ZVU STROJÍRNY , Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Ministerstvo práce a sociálních věcí a další., Studentské projekty a možnosti dalšího vzdělávání nabídnou Střední průmyslová škola PROSEK, ZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA VPLZNI, SPŠS Betlémská, Interlingva aj.

24.04.2017 11:20:36 více


Koncept SMART CITY hlavního města Prahy představí na ENERGO SUMMITU Vladimír Zadina

Vladimír Zadina, ředitel úseku Smart City a člen představenstva společnosti Operátor ICT, působí na uvedených pozicích od letošního dubna. Jeho cílem je posunout projekty Smart City do realizační fáze, maximálně využít synergie v rámci města a do dalšího rozvoje aktivit v oblasti Smart City zapojit i komerční firmy. Využívá tedy své zkušenosti se zaváděním moderních technologií do řízení měst, s inovačními projekty a s jejich financováním z evropských fondů.

Vladimír Zadina do Operátora ICT přišel z pozice vedoucího organizační složky Smart City v Písku. Kromě toho se podílel na přípravě koncepce Smart City například i pro Mladou Boleslav, konzultoval rozvoj konceptu pro Žďár nad Sázavou a několik městských částí hl. m. Prahy. Expertní zkušenosti s touto oblastí si přinesl i z ministerstva pro místní rozvoj, kde se věnoval zejména zapojení evropských fondů do financování aktivit Smart City.

21.04.2017 15:33:46 více


Studentské projekty - práce studentů SPŠ na Proseku

V předchozích dvou ročnících PRŮMYSLOVÝCH VELETRHŮ měli žáci Střední průmyslové školy na Proseku možnost představit odborné veřejnosti a ostatním návštěvníkům veletrhu své návrhy. Zpravidla se jednalo o zařízení, které navrhli a vytvořili v rámci maturitních projektů. Tuto možnost dostaly vždy dva nejlepší projekty z celé školy. I letos budou mít autoři nejlepších projektů příležitost představit své výsledky na jediném průmyslovém veletrhu v Praze. Kromě této možnosti mohou získat cenné poznatky od návštěvníků z řad odborné veřejnosti, nabídky na spolupráci či zaměstnání - stejně tak jako jejich předchůdci.

21.04.2017 14:41:24 více


Smart energy – chytře nebo hloupě? Jedno z témat ENERGO SUMMITu

Petr Štulc získal titul Dr. v oboru geofyzika v r.1995 na matematicko – fyzikální fakultě university Karlovy a titul Mgr. v oboru užitá geofyzika v r.1991 na přírodovědecké fakultě university Karlovy v Praze.

Před příchodem do ČEZ ESCO pracoval Petr Štulc v ČEZ, a.s. v různých pozicích – ředitel strategie, ředitel skupinového asset managementu, ředitel rozvoje podnikání a jako  finanční ředitel ČEZ Prodej. Byl členem několika dozorčích rad (Veolie ČR, ČEZ Distribuce, Akenerji v Turecku, JESS na Slovensku) a působil v mezinárodních institucích (místopředseda energetického výboru BIAC OECD, člen Výboru pro energetickou politiku a výrobu ve sdružení Eurelectric).

Ve své předchozí kariéře Petr Štulc působil v poradenské společnosti McKinsey (1999 – 2004), kde pracoval na projektech pro řadu velkých podniků v různých sektorech v Evropě i Americe. V letech 1992-94 se věnoval výzkumu klimatických změn v Akademii věd ČR a na University of Utah.

21.04.2017 14:38:10 více


POLYFAZER – sytém pro elektromobily na veletrhu FOR ENERGO Smart

Polyfazer je ucelený systém správy, řízení a billingu dobíjecích stanic elektromobilů. Působí na českém trhu již  třetím rokem.  Stanice ovládá mobilní vlastní aplikací. Od roku 2017 se Polyfazer roamingově propojil s německým HUBJECTem a tudíž majitelům nabíjecích stanic přivede potfolio více než 40 000 registrovaných účastníků z celé Evropy. Exponát naleznete na stánku společnosti QMX v hale 4.

18.04.2017 14:00:51 více


Společnost QMX představí na veletrhu FOR ENERGO Smart rychlonabíjecí stanici pro elektromobily

První ryze Czech Made rychlonabíjecí stanice pro elektromobily, u které se snoubí kvalitní technika s neotřelým designem, za kterým stojí přední česká designérka Anna Marešová. OnLine architektura a robustní backend v cloudu tvoří stabilní základ systému, zatímco subtilní aplikace na obrazovce chytrého telefonu je progresivním nástrojem pro ovládání a monitoring celého nabíjecího procesu. Nikola 50M (50kW) nabízí oba dva běžné silové standardy pro DC nabíjení. Klasický CHAdeMO a modernější CCS Combo.

18.04.2017 13:53:18 více


Máte poslední možnost se registrovat - nenechejte si to ujít!

3. ročník mezinárodního ENERGO SUMMITu představí současné vize v energetice. Klíčové otázky na témata SMART ENERGY a ELEKTROMOBILITY. Vrcholná událost energetického sektoru na mezinárodní úrovni, diskuse významných představitelů státu, firem a organizací o současném směřování energetiky. V publiku zasednou zejména ředitelé, jednatelé a členové představenstva největších, středních a malých firem, svazů a dalších subjektů z oboru energetiky. 

 

PROGRAM

Kompletní program najdete zde.

 

DATUM A MíSTO KONÁNÍ

11. 5. 2017 od 9:00 (registrace účastníků bude již od 8 hodin)

PVA EXPO PRAHA, Beranových 667, 199 00 Praha 9 Letňany

 

PRO TOP MANAGEMENT PRŮMYSLOVÝCH FIREM, STÁTNÍ SPRÁVU A VYSOKÉ ŠKOLY JE VSTUP ZDARMA! Registrovat se můžete zde. (*prosím vyberte z možností u typu účastníka TOP Management z oborů výroby, rozvodů a efektivní ho využití energie ZDARMA!).
Vzhledem k omezenému počtu doporučujeme si rezervovat místo včas.

 

KAŽDÝ ÚČASTNÍK OBDRŽÍ:

vstup na summit, konferenční materiály, občerstvení, 2 volné vstupenky na veletrh FOR ENERGO Smart 2017, přístup k el. sborníku přednášek.

11.04.2017 16:03:21 více


Je energetický sektor v ČR připraven na nové trendy? Zodpoví na ENERGO SUMMITU paní Kuchtová ze Svazu průmyslu a dopravy

Ing. Dagmar Kuchtová je absolventkou VŠE, obor ekonomika služeb a cestovního ruchu. Po studiích pracovala v letech 1983 – 1986 v oddělení dovozu technologií pro těžbu a geologický průzkum podniku zahraničního obchodu Strojexport. V letech 1992 - 1994 pak na pozici Office Manager českého zastoupení švédského výrobce elektrického a pneumatického nářadí Atlas Copco Tools, s.r.o. Od roku 1994 působí ve Svazu průmyslu a dopravy ČR, nejprve na pozici zástupkyně ředitelky zahraničního odboru, od roku 1998 jako ředitelka sekce vnějších a později mezinárodních vztahů a zástupkyně generálního ředitele.

Od 1. října 2014 je generální ředitelkou Svazu průmyslu a dopravy ČR. Je členkou výkonného výboru Konfederace evropského podnikání BUSINESSEUROPE v Bruselu. Hovoří anglicky, německy, rusky a francouzsky.

11.04.2017 15:53:29 více


Přijďte se podívat do stánku E.ON na veletrhu FOR ENERGO Smart

Zodpovíme vaše dotazy ohledně využívání obnovitelných zdrojů energie a možné spolupráce s E.ON, poradíme vám v otázkách úspory energií, možnostech vytápění či instalace fotovoltaických řešení včetně využití aktuálních dotačních programů. Naši odborníci vám budou k dispozici po celou dobu výstavy v hale č. 4 - stánek 4A27.

11.04.2017 14:34:37 více


Nenechejte si ujít na veletrhu FOR ENERGO Smart expozici Technologického centra AV ČR

Technologické centrum AV ČR nabízí na stánku veletrhu FOR ENERGO Smart, ve dnech 9.-12.května  2017 velmi zajímavé technologie z oblasti energetiky a obnovitelných zdrojů el. energie. Prostor stánku je věnován výrobě a skladování el. energie ze slunce a z vody včetně monitoringu a dále prezentaci výsledků spolupráce výzkumu Ústavu termomechaniky AV ČR s průmyslovou firmou DOOSAN Škoda Power. Na stánku se dále představí firma TRAXLE Solar vyrábějící silikonový gel pro vysoké teploty do fotovoltaických panelů a natáčecí systémy, dále firma Solarmonitoring  a firma HE3DA se svými tenkovrstvými lithiovými bateriemi firmy HE3DA s řadou výhod. Výrobou energie z vody se zabývá firma Elzaco, která vyvinula též turbínu pro nízké spády. Tato firma se rovněž již několik let věnuje vlastnímu vývoji a výrobě jednoúčelových strojů, které navrhuje dle přání zákazníků. Technologické centrum AV ČR také zve všechny zájemce o projektovou spolupráci na seminář Dosavadní průběh programu H2020 v oblasti energetiky a výhled pro závěrečné období 2018-2020, kritéria hodnocení projektů, který se koná na výstavišti dne 11.5. od 14 – 16 hod. Seminář je zdarma a je možno se přihlásit elektronicky na http://geform.tc.cz/forenergo2017.

10.04.2017 15:21:44 více
následující
TZB-info
TZB-info MŽP chce konec skládkování. Motivuje proto obce k zavádění systému "zaplatíš, kolik vyhodíš" O titul Stavba roku Plzeňského kraje 2016 soutěží 16 staveb Kurz oběhového hospodářství Uranový důl Rožná je dotěžen, pomůže výzkumu pro jaderné úložiště V jižních Čechách je bez proudu přes 10.000 domácností Další služba pro obchodníky od Kalkulátoru cen energií TZB-info - informace o poptávkách
Závěrečná zpráva 2016-330

Facebook